sobota, 12 kwietnia 2014

Tajemniczy obiekt - nagranie z Wielkiej Brytanii

Od jednego z użytkowników forum Infra otrzymałem dość frapujące nagranie z obiektem, którego natury można się jedynie domyślać. Film powstał  4 sierpnia 2007 roku w Wielkiej Brytanii, na drodze A16.Autor jadąc samochodem zauważył przykuwający uwagę obiekt, który postanowił zarejestrować na kamerze.

Opisuje to zdarzenie w ten sposób:

"Nagranie wykonałem z jadącego auta przez otwarte okno. Obiekt wisiał nieruchomo w powietrzu dłuższy czas. Zasłoniły mi go krzaki wiec skończyłem filmować. Kilkaset metrów dalej, znów go zobaczyłem, przez tylne okno. Wisiał cały czas nieruchomo, a później pod koniec obserwacji, szybko zsunął się po luku na dol, w kierunku pola, nad którym wisiał, niknąć mi w ten sposób z oczu. Do dziś nie wiem co to było. Na zbliżeniach przypomina dzwon z "ogonem" u dołu. Musiało być sporych rozmiarów"
To, co możemy zauważyć to nieregularny kształt i bardzo ciemna barwa obiektu oraz stały, dość niski pułap na jakim unosi się obiekt. Na myśl nasuwa się jedynie jakiegoś rodzaju balon, bądź latawiec, jednak jest to mocno wątpliwe z uwagi na zeznanie świadka, jakoby obiekt w pewnym momencie "szybko zsunął się w dół".


Zachęcam wszystkich do przesyłania swoich fotografii / filmów na adres desertfrog89@wp.pl

1 komentarz: