czwartek, 29 maja 2014

Apel do mieszkańców Warszawy

W związku z planowaną wizytą Baracka Obamy 3 czerwca w Polsce, a konkretnie w Warszawie, chciałbym zaapelować do wszystkich Warszawiaków o podjęcie obserwacji nieba z naciskiem na obserwacje nocne z uwagi na duże prawdopodobieństwo pojawienia się w przestrzeni nad stolicą pojazdów latających o wysokiej  (nawet bardzo) tajności. W przeddzień ostatniej wizyty prezydenta USA w naszym kraju, a więc w roku 2011 obserwowałem o godzinie 23:45 przelot bezgłośnego, trójkątnego pojazdu nad moim osiedlem, ulokowanym na Białołęce. Pojazd był smoliście czarny z dwoma jaśniejszymi elementami pod spodem i przemieszczał się od strony centrum, a więc z południa na północny zachód. Gdybym wówczas nie spojrzał przypadkiem w niebo z pewnością nie zauważyłbym go. 
Dodam, iż kształtem przypominał trójkąt równoramienny, zbliżony do tego z obrazka.

Sprawa może nie jest najwyższej wagi, jednak to wyjątkowa okazja do sfilmowania takiego tajnego drona, bądź pojazdu załogowego, który nigdy nie był i jeszcze być może długo nie będzie prezentowany publicznie.3 komentarze:

  1. Chcę podzielić się z Wami filmem, który jest rzekomo przesłaniem od pozaziemskiej cywilizacji na temat tego, czy chcemy żeby się ujawnili:
    https://www.youtube.com/watch?v=DJ7SEKNVQng

    Spokojnie to nie spam ;)

    OdpowiedzUsuń