wtorek, 22 października 2013

Trzy UFO sfilmowane nad Grochowem.

Otrzymałem niedawno film od mieszkańca warszawskiego Grochowa, przedstawiający trzy obiekty, które i z wyglądu i z zachowania nie przypominają nic nam znanego. Autor nagrania już wcześniej parokrotnie rejestrował na zdjęciach dziwne obiekty, które notabene na blogu prezentowałem. Pan Jan mieszka w bliskiej odległości od elektrociepłowni Kawęczyn i jak widać UFO pojawia się w tamtym rejonie dość często.
Film podzielony jest na dwie części z czego na pierwszym zobaczyć można dwa obiekty, na drugim zaś ten trzeci, który co istotne pojawił się na tym samym filmie pomiędzy tymi dwoma wcześniej wspomnianymi.
Bardzo ciekawie prezentuje się pierwszy NOL, który przemieszcza się w górę kadru. Widać, że składa się on jakby z kilku części oraz mieni się. Niestety youtube dość mocno obcina jakośćTu widać, że kształt obiektu jest podłużny (choć być może to złudzenie) oraz, że tkwi on w miejscu.

Jedyna konkluzja, jaką możemy wysnuć jest to, iż w tym jednym momencie w przestrzeni powietrznej nad Grochowem znajdowało się kilka UFO, co zdarza się bardzo rzadko.

Możliwe, że uda się w niedługim czasie zamieścić nagranie na innym serwerze, gdzie jakość nie zostanie tak znacząco obniżona, a wówczas na pewno ponownie umieszczę film na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz