wtorek, 11 grudnia 2012

Zmowa milczenia o UFO zaczyna pękać


Ostatnio głośno było w alternatywnych ( w mainstreamowych mediach takimi bzdetami się nie zajmują ) mediach na temat wypowiedzi Miedwiediewa odnośnie UFO.
Można traktować tę wypowiedz jako pół żartem pół serio, jednak uważam, iż nikt z rosyjskiej władzy nie puściłby tego rodzaju żartu w obieg tak poprostu.
(pomijam wyraz twarzy pani redaktorki oraz inne śmiechy, które świadczą o ignorancji i zacofaniu - tacy ludzie w tak ważnym momencie wzięli wszystko za żart, co tylko potwierdza w jak wielkiej iluzji żyją)
Jest to swoista przeciwwaga dla świata zachodu, który temat UFO wycisza lub ośmiesza, dlatego gratuluję Rosji tego odważnego kroku i zarazem dziękuję.

Każdy, kto zdaje sobie sprawę z tego jak fenomen UFO jest realny, wie że ta wypowiedz nie była przypadkowa.

Ślady obcych widoczne są na Ziemi od pradziejów, każdy kto ma otwarte oczy i trzezwy umysł je dostrzeże.
Pozostaje czekać kiedy zostanie poczyniony następny krok w kierunku odsłaniania prawdy i nie ukrywam, że na te chwile właśnie czekałem i będę czekał, mało tego, wiem że na przestrzeni kilku może kilkunastu lat to wyjdzie na światło dzienne, a wtedy chcę widzieć twarz wszystkich, którzy do tej pory nie chcieli dać temu wiary (a to przecież kwestia wiedzy), uważając się za "mądrych", "racjonalnych" i "logicznie myślących" sceptyków.

To będzie nasz triumf.

2 komentarze:

  1. Gratuluję Rosji za tą wypowiedź. Luźna wypowiedź którą zaliczono do "żartu" jest właściwie doskonałą formą, by w ogóle zacząć mówić oficjalnie. Śmiechy słuchaczy no cóż są żenujące. Tak się zachowują ignoranci. Miedwiediew jako osoba rządowa zachował się poważnie, a nawet wydawało mi się że był b. uważny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak ta wypowiedz w pewnym sensie oswaja ludzi z tym tematem (konkretnie obcych na Ziemi) a zwłaszcza tych negujących ich obecnosc kiedys na Ziemi.

    OdpowiedzUsuń