czwartek, 20 grudnia 2012

I Ty możesz zostać Sky Watcherem!

Fenomen UFO, który jest niewątpliwie jedną z największych zagadek w naszym świecie fascynował mnie odkąd byłem małym chłopcem ale dopiero w okresie studiów narodziło się we mnie coś co popchęło mnie do próby zgłębienia tej zagadki.
Zdaję sobie sprawę z tego, że raczej niemożliwym będzie uzyskanie odpowiedzi na pytanie czy obiekty, które nagrywamy należą do obcych pojawiających się w naszej przestrzeni czy może to bardzo zaawansowane technologicznie pojazdy wojskowe - żadnej z tych teorii nie jestem w stanie udowodnić, niemniej rolą moją (a także innych obserwatorów nieba) jest udowodnienie, że takie obiekty się pojawiają, co i tak właściwie udowodnione zostało już dawno temu, zaś pierwsze wzmianki na temat NOL'i odnaleść możemy w Starym Testamencie, w naskalnych rysunkach z przed wielu tysięcy lat czy choćby z ust szamanów plemion aborygeńskich, afrykańskich czy z innych zakątków świata. (wszystkie mówią o tym samym)

Poniekąd robimy to z rządzy zaspokojenia swojej potrzeby poznania tego fenomenu, staramy się złapać je na gorącym uczynku, co jest niezwykle trudne ale kiedy już się uda, pojawia się wielka satysfakcja, poczucie dokonania wielkiego kroku.
Dlatego też chciałbym aby nas - tzw. "łowców" ufo przybywało w Polsce, bowiem nasz kraj wcale nie jest "uboższy" w tego typu manifestacje.

Jednym z lepszych nagrań IR z UFO jest to z rejonu Bałut, a więc dzielnicy Łodzi:

Być może kogoś zachęci do rejestracji film, promujący oficjalną organizację, działającą w Meksyku ale skupiającą Sky Watcherów z całego świata "Sky Watchers International".
O tym jak przełomową techniką jest filmowanie w Infra Red, świadczyć może ten film:
Oraz moja najlepsza jak dotąd fotografia UFO wykonana w Warszawie

Warto podkreślić, iż kraje takie jak Meksyk, Brazylia czy Argentyna traktują temat UFO bardzo poważnie i profesjonalnie, co trudno niestety powiedzieć o Polsce.
Przybywa ludzi dokonujących rejestracji filmowych za pomocą zwykłych technik filmowych ale także z zastosowaniem metod podczerwieni, która bardzo ułatwia uchwycenie UFO, co widać dobrze na filmach wielu osób z zachodniej części Europy, czyli jak widać trend ten przesuwa się jakby na wschód i może kiedyś dotrze do Polski ;)

Póki co jest nas w naszym kraju zaledwie garstka, osoby podejmujące takie próby można by zliczyć na palcach jednej, góra dwóch rąk.
Nie ukrywam, że moim marzeniem jest, aby w przyszłości i w Polsce powstała oficjalna komórka skupiająca łowców UFO, na miarę tej istniejącej w Meksyku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz